Stužkové slávnosti - Dj. Toky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Stužkové slávnosti

Služby

Všetci stredoškoláci túžia po najkrajšej stužkovej slávnosti. O super atmosféru na vašej stužkovej slávnosti sa može postarať aj náš Team.

Ponúkame Vám ozvučenie oficiálnej časti stužkovej, programu a hudobnú produkciu.
Pri stužkovej však netreba zabúdať na to, že okrem Vás by sa na nej mali baviť aj Vaši rodičia a profesori. Tomu sme prispôsobili aj hudobný archív, takže v ňom okrem všetkých bežných vecí nájdete aj skladby pre oficiálne otvorenie stužkovej, úvodný rodičovský a profesorský tanec, gaudeamus (ak ho náhodou moc neviete spievať ) a "podmazy", ktoré púš
ťame počas vášho príchodu, večere, prestávok, ...jedným slovom všade tam kde sa to hodí a kde by ticho "neznelo" dobre.

HUDOBNÁ PRODUKCIA (dj.) :Obsahom prenajatia tejto služby je príchod dj. na dohodnuté miesto podujatia min. 2 hod. pre začatím podujatia. Tento časový priestor slúži na základné potreby, ktoré je potrebné vykonať pred samotným podujatím (postavenie hudobného reťazca, prispôsobenie priestoru podľa možnosti a realizovanie dohodnutých zmien v interiéri, optimalizácia a nastavenie parametrov hudobnej aparatúry). Samotná organizácia akcie je konštruovaná podľa želaní objednávateľa. Hudobná produkcia môže prebiehať podľa bodového scenára, v prípade záujmu je možné dohodnúť „generálku“.

Snažíme sa preto aj k tejto akcii pr
ispôsobiť svoj ponúkaný hudobný repertoár. Na takých to podujatiach preferujeme skôr ľudové piesne, české a slovenské staršie aj novšie hity a samozrejme aj oldies piesne. Z každého rožku trošku.

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky